Flagi Kraków

Jak wygląda proces powstania flagi reklamowej krok po kroku? Projekt, który od Państwa otrzymamy wędruje natychmiast do naszej pracowni, zgodnie z wytycznymi oraz danymi graficznymi jakie ustalił klient, nasi pracownicy bezzwłocznie przygotowują projekt do druku flagi reklamowej.

W naszej pracowni istnieje również możliwość stworzenia projektu od podstaw — pomogą w tym Państwu nasi doświadczeni graficy. Na podstawie gotowego projektu zostaje wykonana klisza, która pozwoli przygotować nam sit drukarski. Natomiast przy użyciu komputerowego mieszania farb oraz ich dozowania możemy uzyskać rozmaite kolory dostępne w naszej palecie. Oferowane flagi Kraków Wrocław czy flagi które wyślemy do innego miasta z pewnością przysporzą Państwu szybko klientów.

Przy pomocy sit drukarskich flagi reklamowe dwustronne uzyskują swoją ostateczna formę, a grafika zostaje dokładnie scalona z tkaniną. Druk flag oczywiście zostaje utrwalony za pomocą maszyny, która wykorzystuje parę wodną o bardzo wysokim ciśnieniu oraz temperaturze. Dodatkowo w tejże samej maszynie dochodzi do prania flag, co pozwala oczyścić tkaninę z nadmiaru farby. Zobacz ofertę na flagi Kraków już dziś.

Flagi reklamowe dwustronne

Flagi reklamowe dwustronne oraz flagi reklamowe winder wykonywane są z materiałów poliestrowych, które doskonale prezentują kolor druku — wszystkie tkaniny, wykorzystywane przy produkcji wyposażone są w znak zastrzeżony, co świadczy tylko o ich doskonałej jakości i wysokich parametrach. Dla Państwa wyboru posiadamy tkaniny o grubości od 90 do 240 g/m2. Wybierz flagi reklamowe dwustronne właśnie w naszej firmie.