Maszty flagowe

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne promocje dla naszych stałych klientów — zaufało nam już wielu klientów, nie zastanawiaj się dołącz do nas. Zapewniamy 5 letnią gwarancje naszych produktów reklamowych oraz profesjonalny serwis masztów — wystarczy zgłosić usterkę, a nasz zespół pracowników zgłosi się do Państwa niezwłocznie. Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia — zapisując się już dziś do newslettera, otrzymujesz rabat w wysokości 6%.

Jaki maszt reklamowy wybrać?

Jako producent flag reklamowych, wiemy że odpowiedni masz reklamowy to podstawa, przecież na czymś musimy zaprezentować piękno flagi. Maszty na flagę są naszą specjalnością, gdyż zajmujemy się ich produkcją od 10 lat. Mając tak duże doświadczenie, do produkcji używamy wyłącznie wyselekcjonowanych materiałów takich jak aluminium oraz włókno szklane — oferujemy Państwu kilka gatunków masztów do flagi, dzięki czemu klient może dostosować produkt do swoich potrzeb. Oferowane maszty flagowe sprawdzą się idealnie zarówno jako stały element wystroju wnetrzna jak i na zewnątrz.

Inwestując kapitał w maszt z flagą, zyskujesz dla swojego przedsiębiorstwa widoczną oraz trwałą reklamę zewnętrzną — w przeciwieństwie do zwykłej reklamy telewizyjnej, kupując flagę firmową płacisz za nią tylko raz i nie musisz przejmować się comiesięczna opłatą. Klienci doceniają nasze produkty w szczególności za szybką oraz sprawną obsługę, wysoką jakość produktów jak i profesjonalne doradztwo techniczne.