Producent flag

Kilka słów o naszej firmie Nasza firma oferuje produkty takie jak: flagi reklamowe, maszty flagowe, windery, rollupy, flagi z patyczkiem, flagi samochodowe i wszelkie akcesoria z nimi związane. Wyroby tworzymy z pasją z materiałów o najwyższej jakości — większe znaczenie ma dla nas jakość wytworzonego produkty niż jego docelowa cena, dlatego flagi naszej produkcji nie należą do najtańszych na rynku.

Swoją działalność rozpoczęliśmy na początku roku 2001 w Poznaniu, gdzie do dzisiaj znajduje się główna siedziba przedsiębiorstwa. Wieloletnia współpraca z szerokim gronem klientów, sprawiła że mamy ugruntowana pozycję na rynku krajowym — klienci wiedzą że jesteśmy rzetelną firmą, która szybko i fachowo realizuje wszystkie powierzone zlecenia. Jako producent flag reklamowych zapewniamy dostawę i montaż oraz serwis w każdym problemie.

Doświadczona ekipa pracowników oraz coraz to bardziej zaawansowane technologie produkcyjne, powodują że flagi firmowe czy windery reklamowe są wykonane estetycznie, dokładnie oraz rzetelnie.